موجیم که آسودگی ما عدم ماست

چشمه های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر واقیانوس می رسند.

این وادی تمام مسائل را برای ما مورد بررسی قرار می دهد. انسان یک موجودی هست که تمام فضائل و رذائل در وجودش قرار دارد و بر اثر اختیاری که دارد می‌تواند سرنوشت خودش را تغییر بدهد. نیروهای اهریمنی برای اینکه انسان را به طرف ضد ارزش ها بکشند در برابر انسان قرار می گیرند و به عنوان یک نیروی مکمل عمل می کنند. که اگر انسان دانا باشد با بالا بردن دانایی می‌تواند ارزش را از ضد ارزش تشخیص دهد و بتواند توان  انجام عمل سالم را داشته باشد.

انسان چگونه می‌تواند یک چشمه جوشان باشد؟ وقتی که  از نیروهای الهی و نیروهای درون خودش استفاده  و در این راستا شروع به حرکت کند. در کنگره هم برای اینکه به چشمه جوشان تبدیل شویم باید  جزوه ها، کتاب ها  و سی دی ها را مورد مطالعه قرار دهیم تا جهان بینی، دانایی و آگاهی  ما بالا برود و از یک تفکر سالم برخوردار شویم.

اختلاف‌ پتانسیل چگونه بوجود می آید؟ با تغییر در جایگاه خدمت کردن این اتفاق صورت می‌گیرد، سطح انرژی بالا می‌رود و از کاری که انجام می‌دهد لذت می‌برد. همان‌گونه که برای سلامتی جسم باید  یک ماه روزه‌ بگیریم، برای مال خود هم باید بازپرداخت داشته باشیم. بازپرداخت در کنگره می‌تواند هم معنوی و هم مادی  باشد از کوچک‌ترین کار گرفته تا بزرگ‌ترین کاری که انجام می‌شود. باید  در زندگی از مشکلات درس بگیریم، مثبت اندیش باشیم، نیروهای منفی را کنار می‌گذاریم، حرکت می‌کنیم و با صبر و تحمل می‌توانیم مشکلات راحل کنیم.تاریخ : شنبه 6 مرداد 1397 | 09:52 ق.ظ | نویسنده : همسفر فاطمه | نظرات
.: :.