انتخاب دوست

هیچگاه اولین روز آشنایم را از یاد نمی برم؛
زمانی که کمک راهنمای عزیز قبل از شروع  دستور جلسه برای ساخت وبلاگ و شروع  کار سایت از بچه های لژیون خواستند که در این امر مهم پا به عرصه میدان بگذارند  و هدف این کار را ارتقا و بالا بردن سطح مهارت نوشتن و مطالعه و خواندن به رشد بیشتر در اینکار و افزایش اطلاعات و معلومات اشاره نمودند .

 من ناخودآگاه داوطلب شدم!

به خانه که آمدم در مورد تصمیم فکر کردم و هر چه میگذشت استرس و عذاب وجدان بیشتری به سراغم می آمد چرا که علم به کامپیوتر و مهارتش را نداشتم.
چند روزی  ذهنم درگیر این موضوع بود. گاهی وسوسه می شدم حقیقت را بگویم و خود را از این شرایط نجات دهم. فکر میکردم کسی که علم کامپیوتر و کار با رایانه را میداند حتما باید تحصیلات بالایی داشته باشد...و من خودم را فاقد این شرط میدانستم.
 تا اینکه بالاخره موضوع رابا پسرم در میان گذاشتم. وقتی گفت اصلا ربطی به سواد بالا ندارد و فقط  با تمرین و تکرار می توان به مهارت کار با رایانه دست پیداکنی،وجودم مملو از حس آرامش شد.

کارم را شروع کردم ترس ها را کنار گذاشتم.
آشنا شدن با این دوست جدید اعتماد به نفسم را افزایش داد، انرژی زیادی بدست آوردم زمانی را که در کنارش سپری میکردم یک دنیا اطلاعات مفید و ارزنده برایم به ارمغان می آورد...
چیزهای جدیدی که تا حالا نشنیده بودم حرفهای زیبا و راهگشا سخنان و مطالب مفید و پرکاربرد،راه حل برای مشکلاتم پیدا کرده بودم.  از آن موقع تا حالا روزی یک بار به مدت نیم ساعت در کنار این دوست و رفیق صمیمی هستم و لحظه هایم را رنگارنگ میکنم.
پیدا کردن این دوست عزیز را مدیون کمک راهنمای عزیزودوست داشتنی خودم می  دانم.تاریخ : چهارشنبه 14 شهریور 1397 | 09:32 ق.ظ | نویسنده : همسفر فاطمه | نظرات
.: :.