نام قدرت مطلق الله

مشارکت‌های مکتوب همسفران، لژیون یکم

در باب دستور جلسۀ هفتگی: D.SAP

 


سلام دوستان فاطمه هستم همسفر (کمک راهنما لژیون یکم):

با یاری خداوند، همت و تلاش آقای مهندس از تأسیس فعالیت کنگره تاکنون سه روش درمان در کنگره ابداع‌شده است:

1-درمان اعتیاد (مواد مخدر) با داروی OT

2-درمان سیگار با استفاده از آدامس نیکوتین به روش DST همراه بازمان مشخص‌شده

3- داروی DSAP


این دارو به‌عنوان مکمل داروی برای مسافران به جهت درمان یبوست هست چون اعتیاد با یبوست ارتباط مستقیم دارد و خودش یک بیماری است که اگر درمان نشود باعث بیماری‌های دیگر می‌شود. یبوست براثر ضعیف شدن جسم، کم‌آبی، سوءتغذیه، انقباضات روده و... صورت می‌گیرد؛ که با خوردن خاکشیر، دم‌کرده گل سرخ، داروهای گیاهی و شیمیایی جواب‌گو نیست و حتی پزشکان هم عمل جراحی را برای این‌گونه بیماری صلاح نمی‌دانند. چون می‌گویند اگر بعد از عمل هم در مورد مواد غذایی رعایت نشود دوباره به مشکل برمی‌خوردند. آقای مهندس عدم تحرک و سوءتغذیه و نخوردن مواد غذایی درست را علت این بیماری می‌دانند.

آقای مهندس در مورد این دارو سفارش کردند که همه اعضای خانواده باید از آن استفاده کنند. چراکه این دارو دارای پتاسیم، کلسیم، سدیم، فسفر، منیزیم، آهن، مس، ویتامین B1,B2,B6,A هست.

کسانی که استفاده می‌کنند رنگ و رویشان تغییر می‌کندو شاداب می‌شوند. بعضی از بیماری‌های دیگر با dispدرمان شده است. مثل کبد صد درصد چرب با مدت 5 ماه به‌شرط اینکه سر ساعت استفاده شود. برای درمان واریس، عفونت‌های پوستی، افتادگی پوست صورت، جوش‌ها، کک‌ومک صورت، عفونت‌های قارچی استفاده می‌شود و به‌جای آنتی‌بیوتیک برای درمان عفونت‌های ریه و سرفه به این روش است که یک لیوان عسل، یک لیوان آب، یک لیوان DSAP و هفت الی هشت حبه سیر سابیده شده را باهم مخلوط کرده و به مدت 48 ساعت در آفتاب گذاشته و بعد هرکس با میل خود می‌تواند روزانه یک الی دو قاشق استفاده کند. خداوند را سپاسگزارم که توفیقی حاصل شد من بتوانم با کنگره آشنا شده و در حال آموزش برای جسم خود باشم. تجربه‌ای هم که من از این دارو دارم این است که من همیشه در ماه رمضان مشکل دستگاه گوارش داشتم ولی خدا را شکر امسال با خوردن این دارو خیلی وضع خوبی داشتم.

سلام دوستان مریم هستم همسفر (لژیون یکم)

DSAP نوعی دارو هست که برای کسانی که کم‌خون هستند، کیسه صفرا و میگرن دارند مفید هست. پوست صورت را شفاف می‌کند و طریقه مصرف آن متفاوت هست. مثال برای مشکل یبوست باید صبح نیم ساعت قبل از خوردن صبحانه خورده شود.

طریقه استفاده: یک لیوان آب ولرم، یک قاشق عسل یا یک قاشق شیره انگور را با یک قاشق disp استفاده می‌شود و در صورت نیاز شب‌ها هم تکرار شود. تجربه‌ای که من از این دارو دارم این است که من همیشه سردردهای شدیدی داشتم ولی از آن موقع تا حالا که استفاده می‌کنم مشکل سردردم کمتر شده این دارو از بهترین سیب سرخ و بازمان یک سال بدون اضافه کردن مواد دیگر درست می‌شود. ما باید قدردان آقای مهندس باشیم که تمام روش‌ها و آموزشهای ایشان با تفکر و تحقیق بوده است.

سلام دوستان نجمه هستم همسفر (لژیون یکم)

همه ما می‌دانیم داروهای شیمیایی عوارض شدیدی برای بدن دارد؛ اما گیاهان دارویی فواید بسیار خوبی دارند. ممکن است دیر اثر کند ولی هیچ عوارضی ندارد. این دارو برای درمان بسیاری از بیماری‌ها توسط آقای مهندس شناخته شد. محصولی کاملاً طبیعی است. به کاهش قند خون کمک می‌کند. کسانی که گرفتگی عضلات پادارند می‌توانند موقع خواب استفاده کنند.

از آقای مهندس کمال تشکر رادارم که با این محصول طبیعی توانستند مشکل خیلی از بیماری‌ها راحل کنند. من برای منظم بودن هورمون‌های به‌هم‌ریخته بدنم استفاده کردم و جواب گرفتم.

 تاریخ : شنبه 28 مهر 1397 | 07:53 ب.ظ | نویسنده : همسفر فاطمه | نظرات
.: :.