به نام قدرت مطلق الله
پنج شنبه ۹۷/۲/۲۰لژیون اول با دبیری همسفر الهه و استادی همسفر فاطمه و حضور گرم اعضای سفر اول و دوم  راس ساعت ۱۹ شروع به کارکرد:سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر خداوند را بسیار سپاسگزار و شاکرم که یک بار دیگر توفیقی حاصل شد من در کنار شما عزیزان  باشم. تشکر می کنم بابت حضور گرمتان در جشن هفته راهنما , واقعا گل کاشتید با مشارکت ها , دلنوشته  ها , پاکت های قشنگتون و پول های نویی که گذاشته بودین همه نشان دهنده این که خوب آموزش می گیرید. تشکر ویژه از خانم آمنه و خانم سمیه با وجود این که دو سه جلسه ای بیش نیست که جذب کنگره شدند به نوع ادب احترام هدیه دادند و مرا شرمنده کردند.
دوست دارم بچه ها از حس وحال روز سه شنبه چند دقیقه ای را مشارکت کنند.
همسفر آمنه:من خیلی خیلی خیلی بهم خوش گذشت وقتی با مسافرم داشتیم می رفتیم خونه مسافرم به من  گفت خیلی شادی گفتم آره خیلی حالم خوب است.
همسفر الهه : به من هم خیلی خوش گذشت چون هم خانم مرجان خیلی دوست دارم وهم بچه ها با مشارکتاشون حال مرا خوب کردند.
همسفر مریم:من هم خیلی لذت بردم.
همسفر نجمه:خیلی انرژی گرفتم واز قبل خودم را برای این روز آماده کرده بودم.
همسفر فاطمه:ما انسان ها بر اساس حس هامون پیام ها را می  گیریم.من وکمک راهنما های دیگه قرار شد که به رسم ا دب  واحترام وبه پاس تمام زحماتی که کمک راهنمای محترم خانم سحر عزیز کشیده بودن روز دوشنبه به دیدار ایشون در شعبه شیخ بهایی برویم .وبه قول  خودمان خواستیم سنگ تمام بذاریم که... اما بچه های شعبه حس ما راگرفتند واونا براما سنگ تمام گذاشتند.
بعد از آن بچه های لژیون از روی متن  مربوط به پیشانی دفتر از کتاب عبور از منطقه را خواندند. وهمسفر فاطمه توضیحاتی رادادند. 
اما در مورد دستور جلسه الهام از رمضان 
سفر  dst ودرمان آقای مهندس  از ماه رمضان شروع شد. به این ترتیب که  برای این که می خواستند متوجه  شوند بعد از چند سال مصرف چند مقدارودر چند نوبت استفاده می کنند جدولی راتنظیم کردند. یک نوبت سحر ,یک نوبت بعد از افطار ,یک  نوبت ,۲بعد از ظهر ,یک نوبت هم ۹:۳۰ونوبت آخر ۱۱یک هفته این برنامه را ادامه دادند. ودراین شرایط فکری به ذهنشان رسید من که روزه می گیرم.حداقل برای امتحان که شده وعده ساعت ۲بعد از ظهر را حذف کردند 
ومتوجه شدند که هیچ عکس العملی برای جسمشان رخ نداد.طبق این آزمایش جدول بعدی راترسیم کردندوتا آخر ا دامه دادند. 
روزه گرفتن آقای مهندس فرق داشت با روزه گرفتن روزه داران واقعی روزه می گرفتند ولی موادشان را طبق برنامه خودشان استفاده می کردند .ماه رمضان ماه قرآن ,ماه خیر وبرکت ,ماه استراحت برای جسم ,تزکیه نفس  است. دستگاه گوارش بعد از یک سال پر خوری نیاز به پاکسازی دارد. وفوق العاده برای جسم روزه خوب است.تمام شعب افطاری می دهند .آقای مهندس فرمودندکه برای افطاری از مرغوبترین مواد خوراکی استفاده شود.کنگره چون.یک سیستم مردم نهاد است .کمک ها هم باید از خود اعضا باشد.وظیفه ما همسفران هم این است که کاری به مسافران نداشته باشیم وبه اندازه توانمان برای افطاری کمک کنیم.من به نوبه خودم در هفته آینده استارت لژیون را می زنم ومقدار پولی را که از قبل پس انداز کردم تحویل مرزبانان می دهم.شما هم به هر اندازه که دلتان می خواهد کمک کنید.اگر هم می خواهید مواد غذایی بیاورید .بهترین نوع باشد.مثلا برنج ایرانی درجه یک باشد.
چند نکته :بچه ها کارت عضویت  ولیوان شخصی همراه داشته باشید ,حدود یک.ربع زودتر از شروع جلسه تو شعبه باشید. همدیگر را مشاوره ندهید .به مرزبانان احترام بگذارید.
جلسه بادعای اعضا به پایان رسید.
سی دی هفته آینده :کلسیمتاریخ : شنبه 22 اردیبهشت 1397 | 02:04 ب.ظ | نویسنده : همسفر فاطمه | نظرات
.: :.