به نام قدرت مطلق الله

خلاصه سی دی نقش همسفر

یک  همسفر  باید نقش خود را جدی بگیرد و به این باور برسد که همه کارها درست می‌شود و آموزش‌های کنگره و راهنما جواب می‌دهد، بگوییم ما سوا از مسافران به کنگره می‌آییم تا حالمان خوب شود، برای خوب شدن خودمان باید حرکت کنیم و سعی کنیم به آرامش و تعادل موردنظرمان برسیم و حس خوب را در کنگره جستجو کنیم آن‌وقت هست که می‌توانیم بهترین کمک را انجام دهیم و چیزی که باعث می‌شود که من در کنگره ماندگار باشم جدی گرفتن نقش و باور من است و زمانی که به این باور رسیدم می‌توانم کاری بکنم که هم خودم و هم مسافرم به درمان اصلی برسیم. 

گاهی اوقات یکسری افراد  فکر می‌کنند که گروه همسفران یک بخش اضافه هستند و آن‌ها نقش لاستیک زاپاس را بازی می‌کنند که کاملاً اشتباه است و همچنین خیلی همسفران تصور می‌کنند که ما به کنگره می‌آییم تا حال مسافران خوب شود و این دیدگاه همسفران هم باید عوض شود تا نقش آن‌ها هم‌تغییر کند و از سیاهی‌لشکر خارج شوند تا به نقش مکمل دست پیدا کنند در جشنواره‌ها به نقش مکمل زن و مرد در فیلم اسکار می‌دهند، چون به این تفکر دست پیدا کردند که اگر نقش مکمل خوب بازی نکند  نقش اصلی هم نمی‌تواند جایزه بگیرد.

نکته مهم  این است که یک  همسفر  باید نقش خود را جدی بگیرد و به این باور برسد که همه کارها درست می‌شود و آموزش‌های کنگره و راهنما جواب می‌دهد، بگوییم ما سوا از مسافران به کنگره می‌آییم تا حالمان خوب شود، برای خوب شدن خودمان باید حرکت کنیم و سعی کنیم به آرامش و تعادل موردنظرمان برسیم و حس خوب را در کنگره جستجو کنیم آن‌وقت هست که می‌توانیم بهترین کمک را انجام دهیم و چیزی که باعث می‌شود که من در کنگره ماندگار باشم جدی گرفتن نقش و باور من است و زمانی که به این باور رسیدم می‌توانم کاری بکنم که هم خودم و هم مسافرم به درمان اصلی برسیم.

چون نقش همسفر خوب را انجام دادم ما باید بدانیم وقتی می‌خواهیم به کسی کمک کنیم اول او را دوست داشته باشیم و خود را باور داشته باشیم آن‌وقت تأثیرگذار خواهیم بود برای انجام بهترین نقش باید دانش خود را بالا ببریم.

یک همسفر باید به‌قدری دانش خود را بالا ببرد که اگر مسافرش از حالت تعادل خارج شد حال او را خوب کند نه اینکه حال او را خراب‌تر کند.

 نداشتن دانش باعث تخریب خود و مسافر می‌شود نباید نوشتار نشریات و سی‌دی‌ها را فقط در جهت قبول شدن در امتحان بخوانیم، بلکه برای فراگیری قوانین زندگی باشد.

یک پتانسیل قوی در همسفران است که اگر جایگاه خود را پیدا کنند می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند. هم در درمان اعتیاد و هم در  تغییر افکار و اندیشه خود و دیگران می‌تواند تأثیرگذار باشند.

ما باید این اندیشه را تقویت کنیم که اگر هر کاری را باعلاقه انجام دهیم بهترین نتیجه را به دست می‌آوریم.

نگارش و تایپ: همسفر الهه (لژیون یکم)

تنظیم: همسفر مریم (لژیون چهارم)

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلبداغ کن - کلوب دات کامShare


تاریخ : یکشنبه 2 دی 1397 | 06:56 ب.ظ | نویسنده : همسفر فاطمه | نظرات
.: :.